Sokol Fit – kurz pro středně pokročilé

• Eshop
  • Sokol Fit – kurz pro středně pokročilé

Krátká intenzivní silová cvičení vlastní vahou v aerobním tempu s mírnou úpravou stravovacích návyků. Unikátní metoda bez fitnesscenter, diet a za 1 hodinu týdně!

2 950 Kč
  • Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Kurz obsahuje:

- moji podporu a poradenství - jsem tady pro vás
    - informace o tom, jak celý program bude probíhat
    - cvičební program na 12 týdnů, na každý týden sada 4 cviků
    - podrobné ukázky cviků kvůli správné technice
    - videa s komentáři, jak správně na to
    - video o zásadách správného cvičení, aby byl účinek maximální
    - průběžnou komunikaci se mnou, zodpovídání dotazů, komentáře, tipy, rady, zkrátka nebudete v tom sami
    - skupinu na WhatsApp, ve které si spolu s ostatními cvičenci radíme, zodpovídáme dotazy a probíráme zajímavé tipy
    - videa o jídle a pití a zásadách správného stravování
    - doprovodné tabulky ke stravování a cvičení
    - a něco navíc...

Reference

Několikrát jsem se odhodlával začít cvičit s Jaroslavem. Vždycky mně to nedovolila práce. Ale už podruhé jsem začal k němu chodit do tělocvičny a nelituju toho. Čas si už teď dokážu udělat. Pomohlo mi to hlavně se zádama.
    Martin
    Pekný deň Jaroslav! Vaše cviky a vôbec celá ta filozofia, na ktorej je to postavené, sa mi veľmi páči. Cvičím s chuťou a radosťou. ... Je to rozumne postavené, minimum času, cvičím de facto kedykoľvek, kdekoľvek, ešte i s radosťou! No neskutočne sa mi to páči!
    Martin Demčák
    S tím cvičením jsem moc spokojenej. Co se týče výsledků, tak vidím změnu už teď v šířce pasu, ne moc ve váze, ale pásek uhahuji o dvě dírky méně než předtím. 😀 No, jinak když se podaří, tak cvičíme spolu s manželkou.
    Ing. Jiří Šenigl

14 dní garance vrácení peněz

Takže vlastně vůbec nic neriskujete. Přesto věřím, že se vám kurz bude líbit, a že spolu brzo dojdeme k vaší síle a pevné a štíhlé postavě. Prošel jsem tuto cestu před vámi a vím, co tato metoda dokáže. Proto jsem si jistý, že můžete uspět a mít ze sebe trvale skvělý pocit.