Kolik dají za fitko?

1.2. 20220

Nedávno jsem si počítal, kolik peněz vydají lidé za fitko. A ta částka, když jsem to spočítal, mě úplně šokovala.

Když si spočítáte čtvrtletní permanentku do fitka na menším městě nebo na běžném městě, tak jsme kolek 2.700 Kč za čtvrtletí. V Praze to bude ještě více, možná i o dost více. K tomu když si připočítáte výdaje na cestu autem nebo MHD, oblečení, abyste vypadali normálně nebo dobře, nápoje, tedy ty drinky, které tam koupíte, plus výživové doplňky nebo nějakou speciální stravu, tak se dostanete úplně hravě na 5.000 Kč za čtvrtletí. V Praze to bude ještě více.

V programech SOKOFIT jsme na tom jinak. Když se podíváte na text webu sokolfit.cz zjistíte, kolik stojí čtvrtletní videokurz SOKOLFIT, a zároveň zjistíte, že to je nesmírně účinná a jednoduchá cesta ke skvělé postavě a skvělému sebevědomí, tak vás možná k tomu něco napadne.

Takže zvažujte, počítejte, ale hlavně pojďte do akce!