Protahováním to může začít

3.3. 20220

Chci říci, že jsme obecně všichni příšerně zkrácení. Prostě jsme zatuhlí, protože postupem doby a věku a pohodlím, ve kterém se obecně nacházíme, se méně hýbeme a nedbáme na to, abychom byli pružní a silní.

Málokdo dokáže ve stoje v předklonu s nataženýma nohama si zavázat tkaničky u bot. A to je smutné. Takže vás chci vybídnout, abyste na to mysleli, abyste se protahovali jak jen to je možné. Součástí kurzu SOKOLFIT jsou i ukázky protahovacích cviků. Když byste nevstoupili do kurzu, tak si to někde najděte na internetu a protahujte, protahujte, protahujte. A to z několika důvodů.

Určitě proto, abyste byli lépe pohyblivější a tělo vám fungovalo správně. Také z toho důvodu, že to protahování vás může inspirovat k tomu, že pohyb je vlastně fajn. A třeba se budete protahovat a pak zjistíte, že vás to baví a chcete více. A začnete posilovat vlastní vahou, což v kurzech SOKOLFIT děláme.

Takže protahujte, protahuje a protahujte. A svět bude hned jinačí, veselejší a lepší.