Mám prachy a postavení, ale vypadám jako jelito

3.4. 20220

Tuhle se mi svěřil kamarád, ředitel velké zahraniční společnosti, a říkal: „Ty, víš, k čemu mi to je? Mám prachy, mám postavení, ale furt někde vysedávám, nebo cestuju, sedím v autě, na poradách, makám, jsem furt pryč. Když přijdu domů, tak jsem unavený, nacpu se, protože přes den jsem se nestačil najíst. Jsem tlustý, vypadám jako jelito, cítím se blbě, vypadám blbě. K čemu mi to všechno je, když vypadám tak, jak vypadám?“

Říkám: „Já vím, vždyť jsem zažil to samé jako ty.“

Je potřeba to v hlavě přecvaknout, začít přemýšlet jinak. Cesta ke skvělé postavě není tak složitá, jak si myslíme. Proto pořád říkám: silové cvičení vlastní vahou 3x týdně 20 minut, žádné činky, žádné posilovny. Upravit stravu, začít používat ty zdravé stravovací návyky. A je to tam.

K tomu nějakou aerobní aktivitu, nějaké kolo, jednou týdně se pořádně zapotit. A je to tam.

Přes den jíst pravidelně. Jíst dobře, netláskat se večer. A přijde to, dříve nebo později. Není to tak těžké.

Pokud máte málo času a chcete si život užít, podívejte se na kurzy SOKOLFIT.