Cvičte i venku

13.6. 20220

Cvičte venku! Pokud vám to okolnosti a počasí dovolí, nebo pokud si okolnosti uděláte takové, abyste mohli cvičit venku, tak cvičte venku.

Pořád s sebou v autě vozím karimatku, a když to na mně přijde, tak ji rozložím někde na rovnou plochu a cvičím. Je to o 20 nebo 25 minutách a je to hlavně o čerstvém vzduchu, o přírodě, která nás nabíjí a dobíjí naši energii.

Dá se cvičit kdykoliv. Já jsem cvičil v létě, na jaře, dokonce i v zimě na sněhu, když bylo -6 °C nebo -8°C, už si přesně nepamatuji. Tam jsem se prostě jenom dobře oblékl, zahřál, abych neprochladl. Stejně tak v létě, na sluníčku to není optimální, když to pere do člověka, ale ve stínu, když je vedro. Nebo na jaře, když svítí sluníčko, tak je to úplně luxusní.

Ta příroda nás nabíjí. A souznění tohoto cvičení s přírodou se úplně nabízí. Cvičte venku, dýchejte, užívejte sluníčka, užívejte dnů. Važme si každého hezkého dne, který máme. A pokud to spojíte se cvičením SOKOLFIT, najdete to samozřejmě na sokolfit.cz, tak si myslím, že vás to hodně nakopne.

Cvičte venku a mějte fajn den.