Jednodušší už to být nemůže!

7.3. 20220

Jednodušší už to být nemůže. Co tím myslím? Myslím tím program SOKOL FIT, který vás přivede ke skvělé postavě, ke svalům, sebevědomí a to za minimum vašeho času a to bez diet, činek, bez dlouhého běhání, hopsání někde atp.

Jednodušší už to být prostě nemůže!

Dovolím si to tvrdit proto, že mám za sebou mnoho let zkušeností se sebou a se svými cvičenci a zjistil jsem, že při intezivním silovém tréninku, který se dobře provádí stačí 3× týdně 20 min, k tomu drobná úprava stravy, abyste se nemuseli nějak drasticky omezovat a nedrželi diety, protože diety si dokonce myslím, že jsou zlo. Prostě jednodušší už to být nemůže. A pokud ani tohleto jednoduché cvičení 3× týdně 20 min bez diet na vás nezabere, tak na vás nezabere už vůbec nic. To už jste prostě ztracený případ. Takže jednodušší už to být nemůže, a kdo chcete, pojďte do toho. Na webu sokolfit.cz najdete všechny potřebné informace.