O mně

Jaroslav Sokol

Začínal jsem jako atlet desetibojař a během života vyzkoušel většinu sportů.
Miluju pohyb. Nejlépe přirozený, ideálně venku. Posilovny ale také znám jako své boty.

Ne vždy se však dařilo...

Jako většinu z nás mne od sportování vytrhovala starost o živobytí. Pracoval jsem jako ďas, abych uživil své tři syny. Práce ve velkých zahraničních firmám, létání po světě, vlastní podnikání... Na pravidelný pohyb nezbýval čas a energie. Ztloustl jsem, ztratil kondici, vypadal jako jitrnice. A psychika v háji. Občas jsem v záchvatech snahy s tím něco udělat začal s nějakým pravidelným pohybem. Nevydržel. Proč? Bylo to časově náročné, výsledky nebyly rychlé, neuměl jsem řešit stravu, cpal se večer po práci.

Návrat zpět do formy

Zpátky do života mne v 50 letech vrátilo intenzivní silové cvičení vlastní vahou. Hledal jsem totiž metodu, kterou mohu používat i ve vyšším věku. Nikde nic. Tak jsem vyzobal způsob cvičení pro moji věkovou skupinu, a zároveň jako pomoc těm, kteří nestíhají posilovny, nechtějí držet diety, mají střední věk. Tak se postupně rodila metodika, kterou jsem zkoušel sám na sobě. Vyladil jsem ji a začalo to úžasně fungovat. Úplně mě to změnilo. Zažil jsem toho v životě hodně, ale tohle mě úplně vystřelilo z bot! 

Potom jsem vytvořil ucelenou metodiku a roky ji zkoušel na sobě a poté i na svých cvičencích. Přizpůsobil jsem obtížnost cviků běžné populaci a jsem schopen účinně pomoci všem bez rozdílu věku, pohlaví a kondice. A stačí k tomu chytrý ultra efektivní silové cvičení 1 hodinu týdně. Fakt!

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Diety? Ne, děkuji!

Zjistil jsem také, že není třeba držet diety, počítat kalorie, hladovět, kupovat drahé potravinové doplňky. Dlouhodobě držet diety stejně nikdo nechce a nevydrží. Jde o to jen použít rozum a stravovat podle určitých jednoduchých pravidel tak, abyste měli ze života i jídla radost. A mohli tím způsobem v pohodě vydržet celý další život.

Jak se posunout dál?

Prošlapal jsem vám cestu, umetl ji a vy se po ní můžete vydat také. Teď stačí, abyste se drželi návodu. Je to účinné, bezpečné a bez činek, diet, speciální stravy a za minimum vašeho času.

Co více chtít, abyste získali skvělou postavu v každém věku? Jednodušší už to být nemůže.

Těším se na vás v některém z mých kurzů!

Krátká intenzivní silová cvičení vlastní vahou v aerobním tempu s mírnou úpravou…