Můj příběh. Co vám může přinést?

Jaroslav Sokol

Váš průvodce na cestě ke svalům, sebevědomí a  respektu.

Jak to celé začalo?

Sobota odpoledne. Klid po obědě. Káva na stolku. Ticho doma i venku. Jsem tu sám. Bilancuji svůj dosavadní život.

Tehdy mi to docvaklo. Kde se nacházím? Střední věk. Děti jsou už z domova nebo soběstačné. V podstatě mě nepotřebují. Zdraví nic moc. Prostě tak nějak žiju. Vzhled a fyzická kondice fakt slabota. Cítím se po 25 letech práce unavený a vysátý. Vyčerpaný prací na svém byznysu a na ředitelských pozicích. Manželství funguje, ale běží to tak nějak automaticky. Znáte to. Dům na hypotéku. Říkám si „Tak, a to je všechno? Roky práce jsou stejně pořád přede mnou. Ale vlastně proč? Co z toho já osobně mám. Motorem pro mě byla soběstačnost a zajištění rodiny. To už teď tak nezbytně nemusím. Jak dál?“

Zrodila se myšlenka

Sobotní odpolední úvaha mě dostala tam, kde jsem si přál být. Najít v sobě motiv, který mě požene dopředu, a přitom budu ve svém životě na prvním místě konečně já. Nelituji toho, co jsem prožil předtím, ale teď jsem na řadě já. Co změnit? Došel jsem k tomu, že začnu u sebe. Nebude to firma. Ani vztah. Když jsem si tak po tolikáté poplácal to břicho, tak to bylo jasné. Vrátím se k tomu, co jsem chtěl už dříve. Získám skvělou postavu a výbornou kondici. Budu se cítit lépe. Stoupne mi hrdost a sebevědomí. To se projeví ve všech dalších oblastech mého života.

Návrat zpět

Zpátky do života mne v 50 letech vrátilo intenzivní silové cvičení vlastní vahou. Hledal jsem totiž metodu, kterou mohu používat i ve vyšším věku a opotřebovaném těle. Nikde nic. Tak jsem vyzobal způsob cvičení pro každou věkovou skupinu, a zároveň jako pomoc těm, kteří nestíhají posilovny, nechtějí držet diety, mají nějaké to kilo navíc a třeba i nějaké zdravotní potíže.

Tak se postupně rodila metodika, kterou jsem zkoušel sám na sobě. Vyladil jsem ji a začalo to úžasně fungovat. Úplně mě to změnilo. Zažil jsem toho v životě hodně, ale tohle mě úplně vystřelilo z bot!

Potom jsem tu metodu roky ji zkoušel na sobě a poté používal i při vedení skupiny cvičenců v Karlových Varech. Přizpůsobil jsem obtížnost cviků běžné populaci a jsem schopen účinně pomoci všem bez rozdílu věku, kondice a pohlaví.

Stačí k tomu chytré ultra efektivní silové cvičení 1 hodinu týdně a získat dobré stravovací návyky.

Jak se teď v 60 letech cítím? Prostě skvěle! Tělo mi funguje správně, zdraví v pořádku, mám svaly, pevné a štíhlé tělo, mám vyšší sebevědomí a jsem hrdý na to, co jsem dokázal. Žiji úplně jiný život!

Jak se posunout dál?

Protože jsem to nejdříve úspěšně otestoval na sobě a získal hodně zkušeností při vedení kurzů v tělocvičně, vytvořil jsem ucelenou metodiku a online kurz SokolFit zejména pro muže středního věku. Ale úspěch s ním mají i "mlaďoši".  Jaké to přináší výsledky? Co z toho můžete mít vy osobně?

1.     Pevné tělo a svaly. V jakémkoliv věku.

2.     Nadbytečná kila dole. Jak? Použitím zdravého rozumu a úpravou stravovacích návyků bez hladovění a diet. (Mimochodem: pevnější a větší svaly jsou energeticky náročnou tkání, tzn. spotřebují na svoji obnovu a růst ohromné množství energie. Proto jsou nejlepším pomocníkem hubnutí.)

3.     Fungující tělo, rychlejší metabolismus, zpomalení stárnutí.

4.     Žádné bolesti zad, ladná chůze.

5.     Dlouhodobě udržitelný styl života.

6.     Komunitu stejně založených lidí.

Tak až budete v sobotu odpoledne po obědě sedět u kávy nebo čaje a budete přemýšlet o tom, jestli nestojí za to se sebou něco pořádného udělat, a přitom si užívat život na plné pecky, vzpomeňte si na moji zkušenost. Kdykoliv se dá začít, chce to jen motiv, vytrvalost a návod. Motiv si musíte sami v sobě objevit. Je třeba, aby byl hodně silný. Pak to dokážete. Připojte k tomu vytrvalost. Tedy zakousněte se a nepusťte do té doby, než dosáhnete svého cíle. No a prověřený návod mám a jsem připravený se o něj s vámi podělit. Stačí jen když kliknete níže na ZÁKLADNÍ KURZ.

Těším se tam na vás.

Jaroslav Sokol
Váš průvodce na cestě ke svalům, sebevědomí a respektu

12ti týdenní transformační plán vás změní! Za 12 týdnů naberete…