„3 2 1 dril!“

14.3. 20220

Tenhle článek je o tom, jak dokázat něco trvale změnit. Pokud chceme na sobě něco změnit, musíme mít

1. motivaci,
  2. nástroj, jak toho dosáhnout,
  3. konkrétní kroky dopředu naplánované, jak k tomu cíli dojít.

3-2-1 dril! je metoda, která společně s naší motivací, nás přiměje k tomu, abychom dokázali třeba v programech SOKOLFIT cvičit 3x týdně 20 minut. A pokud jste, nebo chcete být součástí toho programu, tak si stanovte přesně dny v týdnu, třeba pondělí, středa a pátek, ale i hodinu, třeba od 17.hodin cvičím. Tečka.

Když motivaci spojíme s drilem, máme velkou šanci po 30 dnech z toho udělat návyk a dokázat to! Pokud ten dril dodržíme a nepustíme do těch dnů a hodin, které si stanovíme vůbec nic jiného, i kdyby se nám nechtělo, nebo nás někdo z toho vyrušoval, odváděl naši pozornost, tak NE. Vydržte.

Po 30 dnech se z toho stane návyk a vy máte velkou šanci uspět. Takže 3-2-1 dril!