Sprej proti obezitě

6.1. 20220

Někde jsem viděl, že vědci vynalezli sprej proti obezitě. Prostě ho zmáčknete, stříknete na sebe a hubnete. Myslím, že to je blbost, a řeknu vám proč. Ta pointa bude za chviličku, na konci. Tím narážím na to, že je spousta trendů v cvičení, v jídle, ve stravování, v dietách. Cvičit tímhle způsobem a používat tohle náčiní a nářadí atd. Já jsem toho za život zažil opravdu hodně. Strašně se to mění a je to způsobeno v podstatě jen tím, že fitness je dobrý byznys a lidi chtějí vypadat dobře, všichni chtějí vypadat hezky. A proto se vymýšlí různé věci, až úplné absurdity a nesmysly.

Pravda je jednoduchá. I způsob, jak vypadat dobře, mít sílu, svaly a dobrou postavu, je v podstatě strašně jednoduchý. A spočívá to v tom, že používáme to, co používali naši předkové před námi stovky a tisíce let. Proto jsem to dal do programu SOKOLFIT a tuhle myšlenku, kterou bychom měli všichni znát, tak se snažím zdůrazňovat a opakovat.

Ale teď se chci vrátit k tomu spreji proti obezitě. Je to samozřejmě vtip. Od Vladimíra Jiránka, mám ho rád, toho kreslíře a karikaturistu. A v tom vtipu je, že chlap vezme ten sprej proti obezitě, zmáčkne a stříkne na sebe a běží a běží a běží. Každý den 10 kilometrů.

Tak mějte fajn den.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů