Strach ze sebe samého

10.2. 20220

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Strach je všudypřítomný a v dnešní době se hodně živí, abychom měli strach a poslouchali atd. Dlouhodobý strach je destruktivní. A na nás je, abychom se strachu dokázali postavit. Je to jako s dětmi: když se bojí ve tmě, tak buďto zalezou pod peřinu nebo pod postel, anebo se tomu strachu postaví a rozsvítí světlo. 

S námi je to úplně stejné. Toho, čeho se nejvíce bojíme, do toho bychom měli jít jako do první věci. To znamená strachu se postavit a řešit ho. A často zjistíme, že pokud se tomu strachu postavíme, tak najednou zmizí. Jako když se před vámi rozestoupí les a ta myšlenka, ta věc nebo ten strach prostě zmizí. 

Chci vás vybídnout k tomu, abyste neměli strach ani ze sebe samotných. Myslím tím to, že třeba si myslíte, že to, co vám ukazuji, tedy změnit svoji postavu, sílu, může být těžké a máte strach, že to nezvládnete. To je jeden ze strachů, které máme. 

Tak vám říkám: postavte se tomu strachu. A jestli chcete, tak do toho pojďte, protože to je o vás a vašem sebevědomí, které z toho bude plynout. Mimo jiné přestanete mít strach z toho, že to nedokážete. A já vám k překonání strachu moc rád pomohu, protože s tím mám zkušenost a šel jsem tu cestu před vámi. To znamená, že vím, co vás čeká, a vím, kde mohou být ta bolavá místa. 

Tak se postavme strachu čelem a uvidíme, jak dokáže rychle zmizet.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů