Udělat ze sebe chlapa

24.1. 20220

https://youtu.be/Jo2dPK5jh4w

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

VLOG 6: Udělat ze sebe chlapa

Dneska jsem byl na návštěvě u chlapa, který je středního věku a pozval mně, protože chtěl něco k programu SOKOLFIT vědět. Tak jsem tam šel. Vyšel ty dvě a půl patra nahoru, tam nebyl výtah. A když mi otevřel dveře, tak jsem myslel, že sebou fláknu na zem. On totiž seděl na zemi a říkal: Víte, já nemůžu chodit, jsem hendikepovanej a nemůžu chodit. 

Tak jsem si uvědomil, že vlastně on každý den absolvuje, možná i vícekrát, tu cestu nahoru a dolů po těch schodech, ty dvě a půl patra. Ale on to nejde, on leze po rukou! Nahoru dolů, někdy i s nákupem. Chápete to?

A ten chlap doma cvičí vlastní vahou, má tam posilovací gumy, teď si objednal hrazdu a chce si ji tam dát, aby ze země, v podstatě z leže, se zvednul na tu hrazdu a začal cvičit. Prostě hlava mi to nebrala, jak ten chlap dokáže bojovat.

Tohle video pošlu svému kamarádovi, který občas přijde cvičit k nám. Pak říká, že nemá čas, že to nestíhá a kdesi cosi. Takové ty kecy v kleci. A řeknu mu: „Přestaň už konečně fňukat a kňourat jako stará bába a koukej ze sebe udělat zase chlapa!“

Tak to jsem vám chtěl říct.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů